O inwestycji

Apartamenty Juno

„Apartamenty Juno” to kameralny kompleks budynków usytuowanych w bliskiej linii jeziora Juno w Mrągowie. Budynki o niskiej, 2-kondygnacyjnej zabudowie został zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie jego przyszłych mieszkańców.
Osiedle będzie posiadało wszystkie udogodnienia typowe dla nowoczesnej zabudowy.

Bezpieczeństwo zostanie zapewnione przez system monitoringu oraz ograniczony dostęp dla osób spoza grona mieszkańców. Ruch samochodowy będzie się ograniczał tylko do miejsc postojowych, co pozwoli zachować bezpieczny i estetyczny charakter przestrzeni osiedla.

Nasze cele

Minimalistyczna architektura budynków, dzięki eleganckiej, prestiżowej formie i stonowanej kolorystyce nawiązującej do barw natury, w harmonijny sposób będzie komponowała się z otoczeniem, stanowiąc spójny element mazurskiego krajobrazu w towarzystwie czystego powietrza i bliskości jeziora.

W I etapie inwestycji powstanie 24 lokale o zróżnicowanych powierzchniach i układach, z nastawieniem na zapewnienie komfortu mieszkańcom i optymalne zaspokojenie ich potrzeb. Większość lokali będzie miała widok na jezioro. Dzięki dużym przeszklonym tarasom i balkonom, przyszli klienci poczują zewnętrzną przestrzeń, bliskość natury i bezcenny widok. Ciekawą, a zarazem unikalną propozycję stanowią mieszkania położone na parterze, posiadające powierzchnię ponad 50 metrów kwadratowych.