Zamień stare na nowe

Potrzebujesz szybko sprzedać swoje
mieszkanie ???

Myślisz, by zamienić swoje dotychczasowe mieszkanie na nowe, które będzie bardziej atrakcyjne, ale przeraża Cię cały proces finansowy i formalno – prawny? Nic prostszego – po prostu skontaktuj sie z Nami, a My zrobimy wszystko za Ciebie.

Cały proces jest prosty:

  • wybierz sobie apartament z oferty Juno Lake II
  • umów się na bezpłatne spotkanie z naszym doradcą z biura sprzedaży w celu wyceny Twojego mieszkania, działki lub innej nieruchomości
  • podpisz umowę sprzedaży swojego mieszkania i umowę deweloperską na swoje nowe mieszkanie
  • my sprzedajemy lub kupimy Twoje „stare” mieszkanie lub inną nieruchomość a Ty wprowadzasz sie do nowego mieszkania

Proces „Zamień Stare na Nowe” proponujemy tylko i wyłącznie dla Naszych klientów. Polega on na „zamianie” nieruchomości, poprzez sfinansowanie zakupu nowego mieszkania od dewelopera ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży posiadanej nieruchomości. Proces ma na celu zapewnienie klientom profesjonalnej pomocy przy sprzedaży i kupnie nieruchomości. Pozwala on w prosty i bezpieczny sposób zamienić obecną nieruchomość na nowy, wymarzony apartament – bez zbędnych formalności i zaoszczędzeniu własnego czasu. Z procesu można skorzystać wybierając apartament zarówno w inwestycjach o początkowym stopniu realizacji, jak i tych, gdzie lokale są już gotowe i czekają na odbiór.

Zadzwoń: +48 782 575 500 

Zapraszamy
Do Kontaktu

Kontakt

Biuro sprzedaży